Vítejte v rezervačním systému Estetického centra ToWell Plzeň
Jednorázové objednání bez registrace

Bez přihlášení je možné vytvořit pouze jednu objednávku.


Registrovat se do ToWell Plzeň

Při vytváření více objednávek je nutné provést přihlášení nebo registraci. Pokud jste u nás poprvé, a budete si vytvářet více než jednu objednávku, zaregistrujte se, prosím. Ve svém účtu můžete následně spravovat své rezervace.


Přihlásit se do svého účtu

Pokud jste u nás již registrováni, pro vytvoření dalších objednávek se přihlaste, prosím.

Důležité informace k objednání1) Mohu svůj poukaz/voucher využít i po skončení platnosti? 
V případě, že nestíháte zakoupené služby využít v době platnosti, obraťte se na nás před koncem platnosti na e-mailu plzen@towell.cz. Platnost vám rádi na základě zaslané žádosti prodloužíme. Bez předchozího prodloužení e-mailem není možné ošetření po platnosti čerpat. Propadlé vouchery/poukazy vám bohužel nebudou akceptovány.

2) Mohu svou objednávku předem zrušit?                              
Své objednávky můžete rušit nejpozději 12 hodin před začátkem rezervace přes svůj účet na www.towell.cz (sekce "On-line rezervace") nebo skrze odkaz v potvrzovacím e-mailu, který vám byl zaslán při vytvoření rezervace. Pokud svou rezervaci včas nezrušíte a na termín se nedostavíte, ošetření automaticky propadá. Pokud se na svou rezervaci nedostavíte bez předchozího odhlášení opakovaně, váš účet bude pro další objednávání zablokován a všechny vaše budoucí rezervace vám budou stornovány.

3) Jak mám postupovat, když nestihnu objednávku zrušit ve stanového lhůtě nebo na rezervaci zapomenu?
Pokud na svou objednávku zapomenete či ji nestihnete včas zrušit a budete mít zájem o náhradní termín, kontaktujte nás, prosím, neprodleně na e-mailu plzen@towell.cz. Zajisté se pokusíme najít řešení, aby vám ošetření nepropadlo. Bez přímého kontaktování není možné zakoupené ošetření v případě zmeškání rezervace opakovaně využít.

4) Je třeba přijít na ošetření s předstihem?
Na ošetření prosím docházejte alespoň 5-10 minut před začátkem samotné rezervace. Při pozdním příchodu vám nemůžeme garantovat dodržení délky ošetření.